O mnie

Właścicielka bloga na temat zmarszczek.


Witaj! Mam na imię Joanna, a to jest mój blog, na którym dowiesz się co nieco o pielęgnacji skóry i ogólnym dbaniu o urodę.

Z wykształcenia jestem wykwalifikowanym kosmetologiem. Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie od kilku lat prowadzę prywatny gabinet. Praca z ludźmi jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji, szczególnie, gdy obserwuję pozytywne rezultaty u swoich pacjentów. Moją rolą jest, aby jak najlepiej rozwiązywać ich problemy. Dlatego ciągle się dokształcam, odbywam szkolenia, na bieżąco śledzę nowinki ze świata kosmetologii.

Pomyślałam o tej formie komunikacji, jaką jest blog, by szerzyć wiedzę, którą posiadam. Dzięki temu, mam nadzieję, uda mi się dotrzeć do większego grona osób. Moja wiedza poparta nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również praktyczną, ponieważ rezultaty swoich działań mogę obserwować na co dzień. W swojej pracy współpracuję z lekarzami specjalistami w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej. Wiem, co warto wypróbować, a co nie działa. W internecie brakuje rzetelnych informacji na temat poprawiania urody. Szczególnie interesuje mnie zagadnienie estetyki twarzy.

Zawód, który wykonuję, wymaga ode mnie również reprezentacyjności. Nie ukrywajmy, twarz kosmetologa jest jego wizytówką. A nie jesteśmy nadludźmi, nas też dotykają procesy starzenia. Stres, niewyspanie, odwodnienie, słońce, można wymieniać czynniki, na które jesteśmy narażeni każdego dnia. Prędzej czy później, każdy z nas zobaczy na twarzy nieuchronne zmarszczki, dlatego ważne jest działanie zapobiegawcze. Mówiąc zmarszczki, większość młodych osób pomyśli, że ten problem ich nie dotyczy, tymczasem już dwudziestolatki powinny rozpocząć profilaktykę. Dlatego sama stosuję zabiegi pielęgnacyjne, które polecam również pacjentom. Pozwalają na utrzymanie zmarszczek w ryzach.

Na moim blogu dowiecie się, jakie działania podejmować, by na długo móc się cieszyć młodą i zdrową skórą twarzy.

A tak prywatnie, to mam 37 lat, mieszkam w największym mieście w Polsce wraz z moim partnerem.